Deelnemers HMV

50 CC NUMMERPLATEN: WIT VELD MET ZWARTE CIJFERS    
Rijnr. Roepnaam Achternaam Woonplaats Motormerk Bouwjaar
1 Piet Huybers  Eindhoven Kreidler 1972
2 Hans Knoppers  Krimpen a/d IJssel Kreidler  1972
3 Ramon Winter de Oostvoorne Minarelli 1970
4 Johan Fondse  Scharendijike Kreidler 1967
6 Dave Vrijdag  Schiedam Kreidler 1972
7 Jan Stam  van der Pijnacker Minarelli 1971
9 John Prins Brielle Puch 1972
11 Peter Roos  Spijkenisse Minarelli 1968
13 Cok Blanken  Kerkdriel Zündapp 1972
15 Jos Rentmeester  Heikenszand Kreidler van Veen 1972
17 Gerard Vliet van Breezand Kreidler  1971
19 Ronald Bastemeijer  Poortugaal Kreidler van der Jagt 1972
20 Harrie Klein Zessink  Hengelo (Gld) Puch 1972
21 Arie Biglaar  Geesteren Kreidler 1972
22 Kees Brus  Pijnacker Kreidler-Vanand 1965
23 Sam Beemt van den Ridderkerk Itom 1962
24 Pieter Sanders  Lieshout  Sandorini-Minarelli 1969
25 Jasper Bijma  Geldrop Malaguti 1972
26 René Sanders  Mariahout Moto Morini 1965
27 Janita Soest van Leersum Kreidler van Soest 1968
34 Aad Althusius  Oostvoorne Itom 1965
35 Richard Heer de Zevenhuizen Zündapp 1972
38 Rob Brugge  van Rotterdam Kreidler van der Jagt 1972
39 Johan Seinen  Zwartsluis Minarelli 1972
40 Emiel Hendriks  Uden Moto Villa 1968
41 Niels Jong de Gemert Minarelli 1971
43 Tonny Duren van Mill Minarelli 1972
46 Charles Wageveld  Oostvoorne Roton 1970
49 Cor Steenbergen  Burgh-Haamstede Itom 1961
50 Dieter Pieraerts  Halen (B) Minarelli Lance 1971
53 Richard Vaatstra  Leens Eysink 1963
54 Louis Vaal de Hellevoetsluis Motori-Minarelli 1972
55 Maarten Warbout  Amstelveen Kreidler 1968
60 Gerrit Agterkamp  Holten Kreidler 1971
62 Dominique Vaal de Hellevoetsluis Pasotti Minarelli 1972
65 Ton Herlaar  Rockanje Puch 1972
67 Roy Klein Zessink  Hengelo (Gld) Minarelli 1970
68 Joep Sanders  Mariahout Minarelli-Pasotti 1972
69 Kees Hartog den Bodegraven  Kreidler  1971
71 Ton Buitenhuis  Serooskerke Kreidler 1966
72 Rob Jongeneel  Rotterdam Kreidler  1969
73 Cok Dijkgraaf  Brielle Kreidler  1972
77 Leo Veenman  Barendrecht Kreidler 1972
78 Melvin Varenhout  Hellevoetsluis Kreidler 1970
82 Nico Wetten van Gemert Kreidler 1968
83 Wiljon Buchholz  Eindhoven Minarelli 1972
84 Wesley Spaans  Rockanje Minarelli BBS 1970
85 Chris Wageveld  Oostvoorne Puch 1971
87 Annely Aartman  Alphen a/d Rijn Kreidler 1972
89 Solène Stam  van der  Pijnacker Kreidler 1965
95 Sharina Stam  van der Pijnacker Kreidler 1968
96 Roos Key  Krimpen a/d IJssel Kreidler 1972
98 Wim Sjerps  Venhuizen Kreidler 1972
99 Ronald Vingerhoed  Bellingwolde v. Veen Kreidler 1968


125 CC NUMMERPLATEN: GROEN VELD MET WITTE CIJFERS    
Rijnr. Roepnaam Achternaam Woonplaats Motormerk Bouwjaar
9 Rich Borrenbergs  Wormerveer Maico 1968
19 Frans Leur van Beneden-Leeuwen DKW 1959
20 Gerard Aartman  Alphen a/d Rijn Ducati TS 1956
22 Rob Boxmeer van Gemert MZ 1967
23 Armin Gering  Utrecht Moto Morini Corsaro 1960
26 Eddy Simons  Lommel (B) JvB Mondial  1955
27 Erik Bolt  Mill Moto Morini 1961
28 Ronald Bastemeijer  Poortugaal Maico 1967
31 Jan Zwiers  Emmen Moto Morini 1960
33 Lenie Melissant  Nieuwe-Tonge Moto Guzzi Stornello 1961
35 Dick Melissant  Nieuwe-Tonge MZ 1964
40 Antwan Verbruggen  Zeeland Moto Morini 1960
44 Jan Warbout  Rockanje De Bahco Morini 1962
46 Hans Staub  Rotterdam Aermacchi 1965
49 Henk Luttikhuizen van  Harskamp CZ 1961
53 Dick Klijn  Nieuwveen Moto Morini 1965
59 Pieter Veldhuijzen  Deurne Moto Morini  1959
60 Pim Dusoswa  Leiderdorp Moto Morini Corsaro 1964
61 Jan Hout van Boekel Sachs  1968
63 René Sanders  Mariahout Motobi 1965
66 Peter Roos  Spijkenisse Sachs/DKW 1968
73 Jan Hermans  Volkel Moto Morini 1962
81 Maarten Warbout  Amstelveen Aermacchi 1968
88 Sjef Lepper de Leende MZ RE 125 1965

250 CC NUMMERPLATEN: GEEL VELD MET ZWARTE CIJFERS    
Rijnr. Roepnaam Achternaam Woonplaats Motormerk Bouwjaar
2 Peter Roest  Wessem Ducati 1964
1 Leen  Rehorst  Leidschendam Ducati 1963
5 Henk Vries de Wormer Moto Morini  1956
14 Hans Bergh van den Helmond Motobi 1968
16 Eric Gerrese  Alphen a/d Rijn Benelli 1959
19 Albert Pannekoek  Wieringerwaard Aermacchi 1965
27 Harry Brouwer  Olst-Wijhe NSU Max 1965
31 Henk Batterman  Winsum Aermacchi 1964
33 Lütwich Asbreuk  Losser Aermacchi Ala-Verde 1963
34 Fup Bakker  Schagerbrug Aermacchi Ala-Verde 1965
35 Betty Perceval  Peer (B) Greeves 1964
37 Ard Verhoef  Aalsmeer Aermacchi  1967
38 Maarten Warbout  Amstelveen Motobi 1966
54 Derk Wekema  Grolloo NSU Sportmax 1957
57 Marcel  Doodeman  Andijk Ducati 1964
59 Dick Melissant  Nieuwe-Tonge Moto Morini 1956
60 Danny Melkebeke van Haaltert Motobi 1960
62 Michiel Coppens  Eindhoven Aermacchi 1967
63 Mart Beks  Geldrop NSU 1955
65 Dijk van  Hazerswoude-Rijndijk Aermacchi 1964
68 Romano Fokken  Bunschoten Ducati  1966
70 Wim Kamphuis  Denekamp NSU  1956
73 Jan Hermans  Volkel Moto Morini 1957
76 Jan Kostwinder Nieuwerkerk a/d IJssel NSU 1954
82 Gerard Aartman  Alphen a/d Rijn Ducati 1968
83 Manuel Nieuwdorp  Alkmaar Ducati 1964
84 Johan Kapteijn  Alphen a/d Rijn BSA 1965
89 Niels Jong de Gemert Cotton 1962
90 Piet Breedveld  Krimpen a/d IJssel Ducati 1964
94 Dominik Birrer  Düdingen (CH) Adler 1966
96 Marco Kostwinder Nieuwerkerk a/d IJssel NSU 1955
99 Ronald Vingerhoed  Bellingwolde Greeves  RCS Silverstone 1964


350 CC NUMMERPLATEN: ROOD VELD MET WITTE CIJFERS    
Rijnr. Roepnaam Achternaam Woonplaats Motormerk Bouwjaar
2 Paul Hanenberg  Laer (D) AJS 7R 1959
20 Gertjan Moeskops  Uitgeest Ducati 1968
23 Minus Reijer de Fijnaart Aermacchi 1968
31 Henk Berg van den Mook Ducati  1967
32 Henk Batterman  Winsum Ducati 1968
33 Tim-Alexander Adler  Dortmund (D) Seeley-BSA 1967
35 Dick Melissant  Nieuwe-Tonge Ducati 1965
40 Rinus Zijlstra  Brielle AJS 16 MS 1955
42 Frans Leur van Beneden-Leeuwen DKW  1956
43 Jan Mulder  Mussel BSA 1962
48 Henk Mast van der Streefkerk Aermacchi 1965
49 Manfred  Ahrens  Hess.Oldendorf (D) Norton M 50 1959
53 Aad Eijs  Rockanje BSA 1957
55 John Broek van den  Gouda Ducati 1967
56 Jan Zwiers  Emmen Gilera 1958
59 Robert Lamée  Druten Norbsa 1956
60 Leen  Rehorst  Leidschendam Norton Manx 1956
62 Bram Doensen Herten Jawa 1968
70 Ed Nieuwenhuijzen van Krimpen a/d IJssel BSA 1959
73 Jos Scheres  St Joost Jawa 1962
80 Herman Wesselink  Almelo Ducati 1964
84 Nardi Waal de Rotterdam BSA 1957
85 Johan Kapteijn  Alphen a/d Rijn Triumph 1967
86 Nol Klijn  Noorden Triumph  1965
88 Jan Bant  Moordrecht Aermacchi 1968
89 Niels Jong de Gemert Bultaco TSS 1967
99 Ton Dongen van Rotterdam BSA  1951


500 CC NUMMERPLATEN: WIT VELD MET ZWARTE CIJFERS    
Rijnr. Roepnaam Achternaam Woonplaats Motormerk Bouwjaar
2 Peter Roest  Wessem ESO / Norton 1954
8 Johan Kapteijn  Alphen a/d Rijn Norton 1956
9 Rich Borrenbergs  Wormerveer Triumph 1965
12 Bert Vermeer  Pernis BSA A65 1964
15 Cees Schouw  Maasdijk BMW 1954
18 Piet Breedveld  Krimpen a/d IJssel Ducati 1968
25 Pieter Braat  Burgh-Haamstede Matchless 1960
27 Derk Wekema  Grolloo Norbstar 1957
29 Hans Buskermolen  Silvolde Seeley Featherbed 1968
31 Leo Vreugdenhil  Naaldwijk Jawa-ESO 1954
32 Henk Batterman  Winsum Ducati 1968
33 John Broek van den  Gouda Norton 1962
43 Henk Vries de Wormer Moto Guzzi  1965
46 Leen  Rehorst  Leidschendam BSA Goldstar 1956
49 Cas Segers  Baarlo  Matchless  1966
56 Ton Groot  Bergen (Nh) Tickle Norton  1960
57 Robert Armbrust  Bergen op Zoom Norton Manx 1962
61 Roelof Havinga  Doorn BSA A50 1965
64 Dijk van  Hazerswoude-Rijndijk BSA  1956
65 Paul Nouwens  Mierlo BSA 1965
81 Gerhard Sauer  Tubbergen Norton Manx 1957
82 Gerard Numeijer  Hippolytushoef Norton  1957
83 Wilbert Wiersma  Nuenen Norton 1961
88 Tristan Janssen  Venlo BMW 1961
98 Edwin Lier van Neer Norso 1955


Deelnemers:  Pré 50 & 125 cc Vet. Rockanje 2019  
NUMMERPLATEN Pré 50:         WIT VELD MET RODE CIJFERS  
NUMMERPLATEN 125 cc Vet.:  GROEN VELD MET WITTE CIJFERS  
Rijnr. Roepnaam Achternaam Woonplaats Motormerk Bouwjaar
2 Joep Sanders  Mariahout IFA-DKW 1952
6 Udo Steinbuchel  Niederkassel (D) Gilera 1947
8 André Smit  Den Hoorn Texel Ariel 1937
14 Ben Teulingen van Schagen MV 1952
15 Frank Boxmeer van  Gemert DKW 1952
17 Henk Boxmeer van Gemert DKW 1951
19 Pieter Sanders  Lieshout DKW 1953
25 Roger Peeters  Teer (B) Ariel 1940
36 Harrie Klein Zessink  Hengelo (Gld) DMW 1947
55 Henk Boxmeer van Gemert DKW 1953
58 Karel Bultink  Almelo IFA 1953
65 Egbert Ponsteen  Zevenhuizen AJS 1957
66 Johan Bossche van den Boom (B) Excelsior 1937
68 Robert Armbrust  Bergen op Zoom AJS 1948
73 Chris Vredenbregt Langeveen AJS 1949
75 Jan Mulder  Mussel Velocette 1948
78 Johan Scholtus  Kesteren Jawa 1949
82 Luc Hens  Wilrijk Rudge 1933
83 Rob Koster  Pernis Matchless 1940


Zijspan NUMMERPLATEN: VRIJ        
Rijnr. Roepnaam Achternaam Woonplaats Passagier Motormerk Bouwjaar
3 Willem Arends  Nieuw-Dordrecht Sharina van der Stam BMW 1967
4 Wim Wely van  Alphen a/d Rijn Jeff Waleboer BMW 1972
5 Manfred Kasen  Straelen (D) Sigrid Schild BMW 1967
17 Dietrich Cöppencastrop  Bochum-Gerthe (D) Roos Key BSA/Triumph  1954
28 Jan Blaauw  Grolloo Alma Kruit BMW 1972
29 Cees Ponsteen  Nunspeet Gert Drost BMW 1962
31 Cees Schouw  Maasdijk Astrid Schouw BMW 1971
33 Marcel Hannink Vasse Elisa Wassink BMW 1969
38 Willem Kuipers  Hippolytushoef Dennis Kuipers BMW 1972
53 Nardi Waal , de Rotterdam Charissa Simonis Triumph Windle 1968
66 Cor Soest van Doorn Janita van Soest Triumph 1962
75 Nol Klijn  Noorden Dirk Kruyt Mercury 1960
81 Henny Zels  Wijchmaal-Peer (B) Betty Perceval BMW 1972
84 René Wageveld  Oostvoorne Charles Wageveld BMW R 60 1957
85 Chris Wageveld  Oostvoorne Aad Eijs DKW 1964
93 Elias Vanwolleghem Wilsele (B) Frank Vanwolleghem BMW 1959
98 Harwin Komdeur  Krewerd Patricia Visscher BMW 1965